« Katalog stron / Zdrowie / Choroby

  :: Dodaj stronę  


» Rytm serca

Rytm serca Nieodpowiedni poziom elektrolitów we krwi jest nieraz przyczyną całościowego spadku kondycji oraz różnych innych nieprzyjemnych dolegliwości Zdarza się, że odbiegający od normy wynik badania krwi stanowi jedyną informację o poważnej chorobie Nawet najlepsze leki lub najbardziej kosztowne zabiegi lecznicze nie mogą nam zastąpić regularnych ćwiczeń fizycznych i odpowiedniej diety Przyczynami zbyt małego poziomu płytek krwi są zarówno krótkotrwałe infekcje wirusowe, jak i poważne choroby
PageRank: 0 - wieciej: Rytm serca
http://www.rytmserca.info.pl/ | link nie działa/spam?


» Migrena

Migrena Symptomami, jakie powinny zwrócić uwagą są: bóle głowy lub złe samopoczucie. Po jakimś czasie może wystąpić wysoka temperatura, wynosząca zazwyczaj około 39 st. Celsjusza. Trans hipnotyczny może być pomocny w uśmierzaniu niezwykle silnych bólów powiązanych np. z zabiegiem lub migreną. Wymioty i bóle głowy zdołają towarzyszyć anginie, alergii pokarmowej, być symptomem zapalenia gardła, długotrwałego zapalenia pęcherzyka żółciowego, bądź też zwiastować inne dolegliwości. Migrena - leczenie tej choroby związane jest z usunięciem wszelkiego rodzaju prowokujących napady czynników oraz terapie farmakologiczne. Lekarz powinien także dokonać wywiad z z osobą schorowaną, w trakcie którego określi umiejscowienie bólu oraz wskaże ewentualne przyczyny schorzenia. Ponadto teoria akupresury opiera się na teorii, że ścisk miejsc akupunkturowych hamuje rozprowadzanie bodźców odpowiedzialnych za doznanie bólu w układzie nerwowym co pozwala powstrzymać bóle głowy i wiele innych rodzajów bólu.
PageRank: 0 - wieciej: Migrena
http://www.migrena.net.pl/ | link nie działa/spam?


» Naturalny sposób na stres i bezsenność

Naturalny sposób na stres i bezsenność Gynostemma królewska jest niezwykłą rośliną, której wywar ma pozytywny wpływ na nasz organizm. Lecznicze właściwości tej azjatyckiej rośliny zapobiegają powszechnym dolegliwościom.
PageRank: 0 - wieciej: Naturalny sposób na stres i bezsenność
http://gynostemma-krolewska.mikrostronka.pl/ | link nie działa/spam?


» Antykoncepcja

Antykoncepcja Z portalu dowiemy się jak wyliczyć dni płodne. Z informacji zaprezentowanych na portalu internetowym można dowiedzieć się się o tym, jakie są metody antykoncepcji. Redaktorzy tej strony internetowej zauważają , że wyróżniamy różne metody antykoncepcji, jednak każda z nich ma nieraz pewne skutki uboc
PageRank: 0 - wieciej: Antykoncepcja
http://antykoncepcja-info.net.pl/ | link nie działa/spam?


» Nadczynność tarczycy

Nadczynność tarczycy Hormon , który powiązany jest z niedoczynnością tarczycy to TSH. żeby żyć zdrowo każdy winien poświęcać około jednej godziny codziennie na sport. Ta witryna internetowa opisuje główne przyczyny powstawania oraz symptomy nadczynności tarczycy. Przyczyną nadczynności tarczycy może być choroba Gravesa-
PageRank: 0 - wieciej: Nadczynność tarczycy
http://xn--nadczynno-tarczycy-tdc39n.com.pl/ | link nie działa/spam?


» hiv

hiv W Polsce około 70 procent zakażonych wirusem hiv nie ma pojęcia o posiadanej chorobie. Znaczna większość chorych dowiaduje się o zakażeniu za późno, bowiem AIDS jest już w rozwiniętej formie. By przeczytać więcej, koniecznie zajrzyj na poradnikzdrowie.pl.
PageRank: -1 - wieciej: hiv
http://niezwyklydom.cba.pl/urzadzamy/indeks.php | link nie działa/spam?


» Upławy

Upławy Wszystkie kobiety posiadały zapewne kiedyś upławy. Należy wiedzieć co może znaczyć wydzielina z pochwy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie wejdź na poradnikzdrowie.pl, gdzie znajdziesz dużo wiadomości.Nie czekaj zbyt długo, zajrzyj na nasz serwis.
PageRank: -1 - wieciej: Upławy
http://niezwyklydom.cba.pl/poradnikzdrowie/uplawy.php | link nie działa/spam?


» rak płuc

rak płuc Wyjątkowo groźnym nowotworem jest rak płuc, jaki dotyka zazwyczaj osoby palące papierosy. Długo nie daje żadnych symptomów. Pierwsze sygnały mogą być pomylone z przeziębieniem. Żeby przeczytać nieco więcej, koniecznie zajrzyj na nasz portal. Nie czekaj dłużej.
PageRank: -1 - wieciej: rak płuc
http://www.poradnikzdrowie.pl/szukaj/Rak%20p%C5%82uc | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed