« Katalog stron / Zdrowie / Ciąża

  :: Dodaj stronę  


» Karmienie piersią

Karmienie piersią Hormony ciążowe osłabiają napięcie naczyń krwionośnych, co sprawia, iż krew krąży wolniej , w związku z czym mogą nieraz powstać problemy z żylakami. Odchudzanie nie zlikwiduje cellulitisu. Zatwardzenia są skutkiem działania hormonów ciążowych, które rozszerzają jelita i zarazem zwalniają ich funkcjonowanie. Już w czasie zapłodnienia komórki jajowej zachodzą w narządach wewnętrznych kobiety procesy dla niej obserwowalne.
PageRank: 0 - wieciej: Karmienie piersią
http://www.karmieniepiersia.net.pl/ | link nie działa/spam?


» Ciąża a farbowanie włosów

Ciąża a farbowanie włosów Wzdęcia, które mogą wystąpić w czasie ciąży, wywołane są spowolnioną przez hormony perystaltyką jelit. Mimo tego, że ciąża nie jest schorzeniem, pacjentka spodziewająca się dziecka powinna stać się pod nieustanną kontrolą lekarza. Metoda odżywiania w czasie ciąży powinna być na bieżąco konsultowana z dietetykiem.
PageRank: 0 - wieciej: Ciąża a farbowanie włosów
http://www.ciazaafarbowaniewlosow.info.pl/ | link nie działa/spam?


» Kalendarz ciąży

Kalendarz ciąży Okres ciąży dzieli się na trymestry, a także na tygodnie. Ilość tygodni zależy od tego, który moment przyjmuje się jako umowny początek ciąży – ostatni dzień okresu czy zapłodnienie. Oczywiście znacznie łatwiej wyznaczyć ten pierwszy termin i licząc od niego ciąża powinna trwać 40 tygodni.
PageRank: 0 - wieciej: Kalendarz ciąży
http://www.ciazy.pl/ | link nie działa/spam?


» Dianatal żel położniczy

 Dianatal żel położniczy Żel położniczy Dianatal - wyrób medyczny klasy IIa CE 0197 - ułatwia przebieg porodu, - oszczędza siły matki i dziecka, - chroni dno miednicy, pochwę i krocze. Żel położniczy Dianatal tworzy warstwę przylegającą do ściany pochwy (warstwę poślizgową), która zmniejsza siły tarcia. Dziecko łatwie
PageRank: 0 - wieciej: Dianatal żel położniczy
http://www.apteka-natolinska.pl/produkt/3973/206/Ciaza_i_macierzynstwo/Dianatal_zel_polozniczy.html | link nie działa/spam?


» Poziom prolaktyny a ciąża

Poziom prolaktyny a ciąża Prolaktyna to ważny hormon dla kobiet, zwłaszcza tych które starają się o dziecko. Jeśli jej poziom jest zbyt wysoki dochodzi do zaburzeń cyklu menstruacyjnego i owulacji. Znacznie trudniej wtedy zajść w ciążę. Dlatego należy wyrównać poziom tego hormonu odpowiednimi lekami. Natomiast już w ciąży po
PageRank: 0 - wieciej: Poziom prolaktyny a ciąża
http://www.prolaktyna.eu/ | link nie działa/spam?


» pępowina

pępowina Zbyt mocną zależność pomiędzy dzieckiem a rodzicami symbolizuje pępowina. Umożliwia ona połączenia matki z dzieckiem w czasie ciąży. Czasami występują kłopoty z nią, bowiem może być ownięta, za długa lub krótka. Aby dowiedzieć się nieco więcej, zerknij na dlarodzinki.pl.
PageRank: -1 - wieciej: pępowina
http://niezwyklydom.cba.pl/dlarodzinki/pepowina.php | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed