« Katalog stron / Zdrowie / Cukrzyca

  :: Dodaj stronę  


» Poradnik dla cukrzyków

Poradnik dla cukrzyków Cukrzyca jest chorobą, z którą jej nosiciele muszą borykać się przez całe życie. Jednak odpowiednie postępowanie wedle wskazań lekarza diabetologa pozwala na zminimalizowanie ryzyka powikłań w przyszłości. Kontrola poziomu glukozy we krwi to jeden z najistotniejszych elementów leczenia cukrzycy. Wiedza na temat stężenia cukru we krwi pozwala na właściwy dobór leków i dawek insuliny. Na naszych stronach znajdziesz wszystkie istotne informacje na temat życia z cukrzycą i najnowszych glukometrów.
PageRank: 2 - wieciej: Poradnik dla cukrzyków
http://www.glukometr.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Problemy z cukrzycą

Problemy z cukrzycą Cukrzyca jest zaliczana do chorób cywilizacyjnych. Bardzo często choroba ta pozostaje długo nie wykryta, gdyż jej objawy są bardzo mylące. Najczęściej jej leczenie polega na aplikowaniu choremu zastrzyków z insuliny. Po zbadaniu poziomu cukru we krwi i odkrytych w związku z tym nieprawidłowościach, koniecznie należy zgłosić się do lekarza diabetologa.
PageRank: 2 - wieciej: Problemy z cukrzycą
http://www.emsa.org.pl/ | link nie działa/spam?


» Dieta w cukrzycy

Dieta w cukrzycy Jednym z najważniejszych sposobów leczenia cukrzycy jest przestrzeganie odpowiedniej diety. Układa się ją stosownie do potrzeb chorego oraz tego czy ma cukrzycę typu 1 czy 2. Wymaga ona pewnej samodyscypliny, gdyż posiłku muszą być spożywane regularnie. Poza tym powinny być podzielone na 5 do 7 porc
PageRank: 2 - wieciej: Dieta w cukrzycy
http://www.dietawcukrzycy.pl/ | link nie działa/spam?


» Cukrzyca u kobiet ciężarnych

Cukrzyca u kobiet ciężarnych Wszystko na temat cukrzycy kobiet w ciąży. Jaki ma wpływ na dziecko, a jaki na matkę? Czym jest krzywa cukrowa? Jaką dietę należy stosować przy zaawansowanej cukrzycy? Chcesz znać odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące cukrzycy ciążowej? Zapraszamy na naszą stronę!
PageRank: 2 - wieciej: Cukrzyca u kobiet ciężarnych
http://www.xn--cukrzycaciowa-rsb99o.pl/ | link nie działa/spam?


» Dieta diabetyka

Dieta diabetyka Oprócz unikania dań słodkich i tłustych, cukrzycy powinni też pamiętać o spożywaniu kilku (5-6) posiłków w ciągu doby oraz wartości indeksu glikemicznego danej potrawy.
PageRank: 0 - wieciej: Dieta diabetyka
http://www.dietacukrzycowa.eu/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed