« Katalog stron / Zdrowie / Depresja

  :: Dodaj stronę  


» Serwis ZOK

Serwis ZOK Kompendium wiedzy o zaburzeniach obsesyjno - kompulsyjnych, nerwicy natręctw. Przyczyny choroby, sposoby leczenia. Leki i psychoterapia w leczeniu natręctw.
PageRank: 4 - wieciej: Serwis ZOK
http://www.zok.net.pl/ | link nie działa/spam?


» Centrum Terapii PROMITIS - psychoterapia Warszawa, psychoterapia Krakó

Centrum Terapii PROMITIS - psychoterapia Warszawa, psychoterapia Krakó Centrum Terapii PROMITIS oferuje Państwu kompleksową terapię dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu: psychiatrii, psychoterapii, psychologii, logopedii, seksuologii, integracji sensorycznej i terapii biofeedback. Prowadzimy również diagnozę i terapię autyzmu oraz zespołu Aspergera.
PageRank: 4 - wieciej: Centrum Terapii PROMITIS - psychoterapia Warszawa, psychoterapia Krakó
http://www.centrum-terapii.pl/ | link nie działa/spam?


» Depresja -- Schizofrenia -- Borderline

Depresja -- Schizofrenia -- Borderline Strona o zaburzeniach i chorobach psychicznych, takich jak: depresja, schizofrenia, borderline.. Obok części informacyjnej, forum dyskusyjne poświęcone ww. tematom.
PageRank: 2 - wieciej: Depresja -- Schizofrenia -- Borderline
http://www.psychiatra.waw.pl/ | link nie działa/spam?


» Depresja poporodowa, porady dla matek, macierzyństwo

Depresja poporodowa, porady dla matek, macierzyństwo Depresji lepiej zapobiegać, niż ją leczyć! Stowarzyszenie Latona informuje, doradza i upowszechnia wiedzę z zakresu zaburzeń okołoporodowych. Ponadto propagujemy zakładanie baby groups - nieformalnych grup spotkaniowych dla kobiet w ciąży i po porodzie.
PageRank: 2 - wieciej: Depresja poporodowa, porady dla matek, macierzyństwo
http://www.latona.pl/ | link nie działa/spam?


» Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej

Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej, Kraków. Od 1992 r. Psychoterapia indywidualna, małżeńska, rodzinna i grupowa. Kształcenie podyplomowe przygotowujące do zawodu psychoterapeuty i certyfikatu. Kształcenie doskonalące dla psychoterapeutów. Afiliacje: European Association for Psychoth
PageRank: 2 - wieciej: Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej
http://www.pipk.pl/ | link nie działa/spam?


» Leczenie depresji

Leczenie depresji Depresja to poważna choroba dotykajaca coraz większą liczbę osób.Najczęściej objawia się ona obniżonym nastrojem, brakiem zainteresowania codziennymi sprawami, izolacją z otoczenia. Tej chorobie często towarzyszy niska samoocena i myśli, a nawet próby samobójcze. Ponieważ jest to choroba niezwykle wyniszczająca, bardzo istotne jest, aby w odpowiednim momencie zgłosić się do specjalisty. W leczeniu depresji stosuje się leki antydepresyjne lub psychoterapię, często jednak obie te metody równocześnie.
PageRank: 2 - wieciej: Leczenie depresji
http://www.cetr-emu.pl/ | link nie działa/spam?


» B.P.D - Borderline Personality Disorder

B.P.D - Borderline Personality Disorder Strona o zaburzeniu osobowosci borderline, informacje, leczenie, porady. Informacje na temat leczenia borderline, które leki działają najlepiej na borderline, jak wyleczyć się z alkoholizmu, test na borderline, osobowość borderline, dda, borderline a film.
PageRank: 2 - wieciej: B.P.D - Borderline Personality Disorder
http://www.bpd.cba.pl/ | link nie działa/spam?


» Słońce a depresja

Słońce a depresja Udowodniono naukowo, że słońce wpływa pozytywnie na osoby cierpiące na depresję, a gdy go brakuje - podatność na tę chorobę wzrasta. Tak więc słońce nie tylko opala, ale także rozwesela.
PageRank: 1 - wieciej: Słońce a depresja
http://www.u-v.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed