« Katalog stron / Zdrowie / Masaż

  :: Dodaj stronę  


» Masaże w Krakowie

Masaże w Krakowie Efektywne masaże w Krakowie. Zawsze szukamy przyczyny dolegliwości, nie leczymy samych objawów! Przykładamy ogromną wagę do szczegółowej diagnostyki funkcjonalnej i proponujemy najkorzystniejsze sposoby leczenia. Stawiamy silny nacisk na szeroko rozumianą profilaktykę bólu pleców. W ciągu ostatnich 5 lat działalności uzyskaliśmy 96,7% skuteczności proponowanej terapii.
PageRank: 2 - wieciej: Masaże w Krakowie
http://www.fizjoterapia.krakow.pl/ | link nie działa/spam?


» Masaż i Rehabilitacja na terenie Gliwic i Zabrza

Masaż i Rehabilitacja na terenie Gliwic i Zabrza Profesjonalne usługi masażu i rehabilitacji u klienta w domu na terenie Gliwic, Zabrza, Knurowa, ogólnie Śląska. Również jest prowadzona porada dietetyczna jak i sprzedaż, dobór ortez i stabilizatorów u klienta w domu. Masaż jak i rehabilitację wykonują osoby z doświadczeniem jak i z uprawnieniami. Jeżeli cenisz sobie czas i profesjonalizm zadzwoń a na pewno będziesz wzorowo potraktowany. Dla nas najlepszą reklama jest zadowolenie klienta.
PageRank: 2 - wieciej: Masaż i Rehabilitacja na terenie Gliwic i Zabrza
http://www.masazgliwice.pl/ | link nie działa/spam?


» Studio Odnowy i Zdrowia Antrakt oferuje refleksolo

Studio Odnowy i Zdrowia Antrakt oferuje refleksolo Zapraszamy na lifting japoński twarzy, refleksologię twarzy i głowy, masaż i terapię dźwiękiem mis tybetańskich. Oferujemy również masaże: klasyczne i lecznicze. Proponujemy też gimnastykę leczniczą. Wykwalifikowana i doświadczona kadra. Dojazd do Klienta. Warszawa i okolice. Zadbamy o Twoje zdrowie.
PageRank: 2 - wieciej: Studio Odnowy i Zdrowia Antrakt oferuje refleksolo
http://www.odnowaizdrowie.pl/ | link nie działa/spam?


» Masaż Ursynów, Masaż Warszawa, Masażysta Ursynów, Masażysta Warszawa,

Masaż Ursynów, Masaż Warszawa, Masażysta Ursynów, Masażysta Warszawa, Masażysta Dyplomowany Warszawa Ursynów w ofercie: masaż, masaż leczniczy, masaż relaksujšcy, masaż klasyczny, masaż zmniejszajšcy bóle kręgosłupa, masaż zmniejszajšcy obrzęki, masaż z dojazdem do pacjenta, masaż kosmetyczny, masaż stóp, usługi masażu, refleksologia, rehabilitacja, fizjoterapia,
PageRank: 2 - wieciej: Masaż Ursynów, Masaż Warszawa, Masażysta Ursynów, Masażysta Warszawa,
http://www.masaz-leczniczy.com/ | link nie działa/spam?


» Łóżka nefrytowe Syogra

Łóżka nefrytowe Syogra Syogra to dynamicznie rozwijająca się spółka mająca swe korzenie w Niemczech. Spaja ona prekursorskie technologie i tradycyjne metody w walce z m.in. z wrażeniem spięcia i bólami kręgosłupa. Produkty tej spółki pozwalają na wykonywanie masażu domowego oraz stosowanie łóżek masujących. Ilość zwolenni
PageRank: 2 - wieciej: Łóżka nefrytowe Syogra
http://www.syogra.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Masaż blog

Masaż blog Blog pisany przez masażystę. Poświęcony jest zagadnieniom branżowym związanym z masażem fizjoterapią i rehabilitacją. W blogu zostały umieszczone informacje potrzebne do wykonania masażu informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych oraz wiele ciekawych zagadnień dla masażystów oraz pacjent
PageRank: 2 - wieciej: Masaż blog
http://blog.e-masaz.pl/ | link nie działa/spam?


» Terapia schorzeń kręgosłupa

Terapia schorzeń kręgosłupa Terapia manualna kręgosłupa Kraków, Górny Śląsk. Bezpieczne i bezbolesne techniki manualne, zastępujące na całym świecie tradycyjne kręgarstwo. Osteopatia, chiropraktyka Kraków.rnSkuteczna przy dyskopatii, rwie kulszowej, udowej, ramiennej, skolizach, lubmago, postrzale, bólach i zawrotach głowy. Dobre rezultaty osiąga się przy urazach powypadkowych, czaszkowo-mózgowych, depresjach, nerwicach, zaburzeniach czucia i drętwienia kończyn, zaburzeniach stawów biodrowych, krzyżowo-biodrowych, kolanowych i pozostałych stawów obwodowych. Przyjęcia - Kraków, Rzeszów.
PageRank: 1 - wieciej: Terapia schorzeń kręgosłupa
http://www.piotrpawelrzaca.com/ | link nie działa/spam?


» Masaż leczniczy

Masaż leczniczy Co to jest masaż leczniczy. Czym się różni masaż leczniczy od zwykłego masażu relaksującego. Masaż kręgosłupa. Przyczyny bólu pleców. Skuteczne sposoby na ból pleców, także u kobiet w ciąży. Masażery, łóżka, stoły i fotele do masażu. Schorzenia kręgosłupa na odcinku szyjnym i lędźwiowym. Jak długo zachować zdrowy i sprawny kręgosłup.
PageRank: 1 - wieciej: Masaż leczniczy
http://www.masazkregoslupa.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed