« Katalog stron / Zdrowie / Sprzęt medyczny

  :: Dodaj stronę  


» Sorimex - sprzęt medyczny, sklep medyczny

Sorimex - sprzęt medyczny, sklep medyczny Szeroki wybór najlepszej jakości sprzętu medycznego. Kable, przewody EKG, EEG, rękawice medyczne, papier rejestracyjny, odzież medyczna, opatrunki, stetoskopy i inne.
PageRank: 2 - wieciej: Sorimex - sprzęt medyczny, sklep medyczny
http://www.sorimex.pl/ | link nie działa/spam?


» Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny Oferujemy sprzęt medyczny, sportowy i rehabilitacyjny: rowery treningowe, bieżnie, steppery, atlasy, sprzęt fitness, wiosła, pasy wibracyjne. Aparaty do fizykoterapii: laseroterapii, elektroterapii, magnetoterapii, lampy sollux. Zaopatrzenie ortopedyczne: stabilizatory kończyn, wózki i art. prze
PageRank: 2 - wieciej: Sprzęt rehabilitacyjny
http://www.gortomed.pl/ | link nie działa/spam?


» Nellcor

Nellcor Empireum - przedsiębiorstwo z wieloletnią praktyką medyczną, stało się wiodącym prodycentem sprzętu i akcesorii medycznech na rynek polski i europejski. Dostarczamy koce grzewcze i całe systemy ocieplania pacjeneta tym samym przeciwdziałamy skutką hipotermii. Zaufało nam juz wiele placówek medycznych.
PageRank: 2 - wieciej: Nellcor
http://www.empireum.com.pl/ | link nie działa/spam?


» NoviGen. Oczyszczanie organizmu z toksyn i metali

NoviGen. Oczyszczanie organizmu z toksyn i metali Detox Foot SPA - oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich. Poznaj najbezpieczniejszą metodę oczyszczania organizmu typu Body Detox. Ponad 90% chorób i schorzeń powodowanych jest toksemią organizmu. Toksyny od lat gromadzące się w organizmie w wyniku złej diety, masowo dodawanych konserwantów do żywności, spożywania wysoko przetworzonych produktów, zanieczyszczenia środowiska zakłócają pracę układu odpornościowego.
PageRank: 2 - wieciej: NoviGen. Oczyszczanie organizmu z toksyn i metali
http://www.novigen.pl/ | link nie działa/spam?


» Endodoncja, wyposażenie

Endodoncja, wyposażenie Sklep internetowy importera urządzeń przeznaczonych dla stomatologii. Misją firmy jest dostarczanie produktów o wysokiej jakości wykonania w jak najniższej cenie. W ofercie szeroki asortyment produktów m.in. aparaty rentgenowskie, skalery, kamery z monitorem. Oferta jest skierowana przede wszystkim do gabinetów stomatologicznych zarówno prywatnych jak i ośrodków publicznych. Najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny w rozsądnej cenie.
PageRank: 2 - wieciej: Endodoncja, wyposażenie
http://www.4dental.pl/ | link nie działa/spam?


» Rezonans magnetyczny

Rezonans magnetyczny Przyrząd, jakim jest rezonans magnetyczny, umożliwia wykonanie badań w sposób nieinwazyjny, to znaczy nie wymaga używania igieł, skalpeli, czy innych przyrządów. Co ważne, w odróżnieniu do badania przy pomocy promieni Rentgena, badanie przy pomocy rezonansu jest całkowicie nieszkodliwe dla organizmu
PageRank: 2 - wieciej: Rezonans magnetyczny
http://www.cmp-krakow.pl/ | link nie działa/spam?


» Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze Naszą specjalnością jest dystrybucja sprzętu medycznego renomowanych producentów z całego świata. Dostarczamy Państwu wysokiej jakości sprzęt, solidny i niezawodny w działaniu. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym Państwa potrzebom, oferujemy szeroki asortyment produktów, m.in.: ciśnieniomierze, termometry, stetoskopy, inhalator, a także inne wyroby medyczne i niemedyczne. Wiemy, że indywidualne podejście do Klienta jest gwarancją sukcesu. Dlatego też oferujemy Wam różnego rodzaju ciśnieniomierze, zarówno stacjonarne, jak i półautomaty i automaty. Inhalator, jaki znajdziecie w naszej ofercie to urządzenie medyczne zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi normami. Nowoczesne rozwiązania gwarantują jego wysoką skuteczność w działaniu.
PageRank: 1 - wieciej: Ciśnieniomierze
http://www.pmtmedical.pl/ | link nie działa/spam?


» Sprzęt ratownictwa medycznego

Sprzęt ratownictwa medycznego Najlepszej jakości sprzęt ratownictwa medycznego tj. apteczka , apteczki samochodowe czy opatrunki. Sprzęt ratownictwa medycznego z naszego sklepu umożliwia ratowanie poszkodowanych w wypadkach samochodowych za pomocą zestawu z apteczki i nie tylko. Oferujemy apteczki samochodowe z najlepszych materiałów, sprzęt ratownictwa medycznego posiada niezbędne atesty oraz instrukcje użycia. Nasz sklep ma bogatą historię sprzedaży dlatego warto nam zaufać.
PageRank: 1 - wieciej: Sprzęt ratownictwa medycznego
http://www.boxmed.eu/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed