« Katalog stron / Zdrowie / Szpitale

  :: Dodaj stronę  


» Choroba wrzodowa żołądka

Choroba wrzodowa żołądka Liczne badania potwierdziły, że chorobę wrzodową wywołać mogą bakterie Helicobacter pylori, do zakażenia którymi może dojść już w dzieciństwie. Bakterię tę w ludzkim organizmie wykryć można poprzez przeprowadzenie stosownych badań.
PageRank: 2 - wieciej: Choroba wrzodowa żołądka
http://www.wrzodyzoladka.eu/ | link nie działa/spam?


» Problemy z kręgosłupem

Problemy z kręgosłupem Problemy z kręgosłupem to nie tylko skrzywienia. Istnieje bowiem wiele chorób kręgosłupa, a spośród nich najczęściej mamy do czynienia z dyskopatią, rwą kulszową, a także przepukliną kręgosłupa. Charakteryzują się one silnym bólem, który złagodzić można środkami farmakologicznymi.
PageRank: 1 - wieciej: Problemy z kręgosłupem
http://www.xn--krgosup-b9a68a.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Rodzenie

Rodzenie Psychoanaliza dzieci i młodzieży ma pomóc w zrozumieniu oraz przezwyciężeniu problemów, które powstrzymują ich rozwój. Brytyjscy naukowcy twierdzą, że jest zależność pomiędzy odpowiednią dietą a zachorowaniem na półpasiec. W przypadku półpaśca na powierzchnię skóry z wykwitami używa się leków miejscowych, takich jak aerozole i płyny, które mogą mieć funkcję odkażającą a także znieczulającą miejscowo. Nie należy łagodzić skutków oparzenia chemicznego przełyku mlekiem, ani wywoływać torsji, gdyż może doprowadzić to do powtórnego oparzenia przełyku.
PageRank: 0 - wieciej: Rodzenie
http://www.rodzenie.info.pl/ | link nie działa/spam?


» Ratownictwo medyczne w Polsce

Ratownictwo medyczne w Polsce Zgodnie z jego postanowieniami, strukturę ratowania życia ludzkiego tworzą centra powiadamiania ratunkowego, Zespoły Ratownictwa medycznego, Szpitalne Oddziały Ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Zgodnie ze wspomnianą ustawą, pomoc przedmedyczną ofiarom nagłych wypadków mogą nieść lekarze
PageRank: 0 - wieciej: Ratownictwo medyczne w Polsce
http://www.ratownictwopolskie.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed