« Katalog stron / Zdrowie / Uzależnienia

  :: Dodaj stronę  


» Alkoholizm leczenie

Alkoholizm leczenie OAZA umożliwia leczenie alkoholizmu, nałogów. To niepaństwowa instytucja zrzeszająca rzetelnych specjalistów. Skutki nałogowego picia alkoholu są dalekosiężne. Akloholizm powoduje choroby.
PageRank: 2 - wieciej: Alkoholizm leczenie
http://www.osrodekoaza.pl/ | link nie działa/spam?


» Gilzy, nałóg papierosowy

Gilzy, nałóg papierosowy Jak szkodliwe jest palenie papierosów wie chyba każdy, ale czy znamy statystyki, wiemy jak wielkie jest ryzyko zachorowań na przewlekłe choroby związane z paleniem. Masz motywację aby zerwać z nałogiem, ale nie wiesz jak zacząć walkę? Zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziesz porady dotyczące skutecznego rzucania palenia, od stosowania gum i plastrów nikotynowych, poprzez biorezonans i metodę stworzoną przez Allena Carra, która zwie się Easyway.
PageRank: 1 - wieciej: Gilzy, nałóg papierosowy
http://www.gilzy.pl/ | link nie działa/spam?


» Preparaty antynikotynowe

Preparaty antynikotynowe Rozdrażnienie, zdenerwowanie, poczucie braku papierosa, nerwowość, wzmożony apetyt – to wszystko to objawy tzw. głodu nikotynowego. Tabletki antynikotynowe pomagają w walce z rzucaniem palenia. Dostarczą odpowiednich substancji zamiennych, np. nikotyny. Leki nowoczesne, najnowsze znoszą również objawy głodu. Niestety, antynikotynowe leki są po prostu drogie. Ale nie bierze się ich bardzo długo. Poza tym jest to na pewno o wiele mniejszy wydatek, niż w przypadku papierosów.
PageRank: 1 - wieciej: Preparaty antynikotynowe
http://www.kuracjaantynikotynowa.pl/ | link nie działa/spam?


» Gabinet Terapii Psychologicznej - Gdańsk

Gabinet Terapii Psychologicznej - Gdańsk Gabinet Terapii Psychologicznej - Gdańsk. Psychoterapia zaburzeń emocjonalnych, lękowych, jedzenia, depresji, bezsenności, pomoc w kryzysach życiowych, diagnoza psychologiczna, tel. 0509 837 831
PageRank: 0 - wieciej: Gabinet Terapii Psychologicznej - Gdańsk
http://www.gabinetterapii.republika.pl/ | link nie działa/spam?


» DETOX - Prywatny Ośrodek Detoksykacyjno-Terapeutyczny JANOCHY alkoholi

DETOX - Prywatny Ośrodek Detoksykacyjno-Terapeutyczny JANOCHY alkoholi Prywatny Ośrodek Detoksykacyjno-Terapeutyczny JANOCHY zajmujemy się: alkoholizm leczenie, narkomania leczenie, uzależnienia leczenie, lekomania leczenie, terapia uzależnień, detoks, narkomania leczenie, terapia uzależnień, narkomania leczenie
PageRank: 0 - wieciej: DETOX - Prywatny Ośrodek Detoksykacyjno-Terapeutyczny JANOCHY alkoholi
http://www.detox.ostroleka.com.pl/detox | link nie działa/spam?


» Alkoholcy, Alkoholizm i AA w Opolu.

Alkoholcy, Alkoholizm i AA w Opolu. Alkoholizm: sygnały ostrzegawcze i fazy choroby alkoholowej. Czy jestem alkoholikiem? Anonimowi Alkoholicy. Mityngi AA w Opolu. Program AA. 12 Kroków. Historia Wspólnoty Anonimowych Alkoholików.
PageRank: 0 - wieciej: Alkoholcy, Alkoholizm i AA w Opolu.
http://www.opoleaa.republika.pl/ | link nie działa/spam?


» Palenie

Palenie Palenie papierosów oraz wpływ palenia papierosów na Twoje zycie. Poradny dotyczące palenia papierosów, kalkulator palacza oraz sposoby na rzucenie nałogu. Forum, społecznośc. Zapraszamy.
PageRank: 0 - wieciej: Palenie
http://palenie.ssr.pl/ | link nie działa/spam?


» Psychiatra Warszawa

Psychiatra Warszawa Vertimed+ proponuje pionierską koncepcję w podejściu do klienta w zakresie usług medycznych ukierunkowanych na strefę psychiczną człowieka. Skład tworzą uznani lekarze, psycholodzy i psychoterapeuci. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe a także długoletnia praktyka w najważniejszych klinikach na świec
PageRank: 0 - wieciej: Psychiatra Warszawa
http://www.vertimed.pl/o_nas.html | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed